Halihazırda Şirketler, Girişimciler, STK ve Kamu Kurumlarına Avrupa Birliği Projeleri hazırlamada danışmanlık yapan firmamızın bu kurum ve kuruluşları faydalandırdığı fonlar; AB Gençlik Programları, AB Hayat Boyu Öğrenme Programı, Tarımsal Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu ve spesifik olarak belli dönemlerde sadece belli konularla ilgili açılan AB hibe çağrılarıdır. Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Başbakanlık ve Büyükelçilik fonlarından kar amacı güden yatırımlara da izin veren projeler üretmeyi hedefleyen firmamız, bu konuda üzerine düşen vazifeleri üstlenebileceği ön çalışma ve hazırlıkları yapmaya devam etmektedir. Kurumların ve Şirketlerin AB standartlarını yakalamalarını ve bu kapsamda izlemeleri gereken yol ve yöntemleri yurtdışı ortak kurum ve kuruluşların da destekleri ile sağlamayı hedefleyen firmamız bu bağlamda ulusal ve uluslararası bağlantılarını talep eden müşterileri ile paylaşmaktadır. Uzun vadeli hedefleri arasına koyduğu Avrupa Birliği’ndeki gelişmeleri takip eden Yerel Yönetimler, STK’lar ve İşletmelerin sayısının artırılması için ekibini geliştiren ABPROTİME DANIŞMANLIK, Proje bazlı düşünmeyi öğreterek müşterilerinin proje fikri üretmesinin önündeki engeli kaldırmayı da amaçlamaktadır. Türkiye’nin AB Üyeliği sürecinde ihtiyacı olan kalkınma hedeflerine paralel danışmanlık hizmetlerine kaliteden ödün vermeden devam eden firmamız Devletin kalkındırmayı hedeflediği kesimi amacına uygun şekilde kaliteli projelerle desteklemeyi sürdürecektir. Daha gelişmiş ve kalkınmış bir Türkiye için toplumun her kesimi ile çalışmaya hazırız. ABPROTİME DANIŞMANLIK doğru personeli ve yılların vermiş olduğu deneyimi ile Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeleri sektördeki tüm gelişim ve ilerlemelerden haberdar eden bir websitesi dir. www.abprotime.com, KOBİ’lere kolaylık ve avantaj sağlayan kurum ve kuruluşların sunmuş olduğu imkânları gündeme getirerek KOBİ firmalarının sektördeki yenilik ve gelişmelerden kısa sürede haberdar olmasını sağlar. www.abprotime.com u izleyip takip eden firmalar edinmiş olduğu bilgiler sayesinde kararlarını daha doğru ve gerçekçi yönde verirler.

SİZ FİKRİNİZİ SÖYLEYİN

Amacınız iş dünyasında yer sahibi olup, tanınırlığınızı ve bilinirliğinizi arttırmak için uzman ekip ve doğru yönlendirmelerimizle her zaman size destek vermeye hazırız. İdari ve mali işler departmanınız da belirli periyotlarla raporlama,büro ve ofis faaliyetlerinizin yöneticiye raporlanması, yapılacak işle ilgili iş eğitimi verilmesi, mevcut sisteminiz üzerinden çözüm üretmek, detaylı ve hızlı analiz raporlaması sunmak, Türk firmalarını sadece ulusal değil uluslararası platformda da yerlerini belirlemeye yardımcı olmak ve global rekabetçiliğe katlı sağlamak için Ab protime tercih sebebidir. Danışmanlık süresi boyunca işletmeleri iyileştirme ve geliştirmeyi kendimize ilke edindik. Bu ilkelerimiz doğrultusunda maliyet düşürme ve hibe desteklerden yararlanma konusunda ki bilgi ve tecrübe birikimimizle, ticari sektörde başarı sizin için kaçınılmaz olacaktır.

BİZ NASIL DESTEK OLACAĞIMIZI SÖYLEYELİM

Unutmayın ki başarı beyin büyüklüğü ile değil düşünce büyüklüğü ile belirlenir. Biz de bu bağlamda sizi doğru yönlendirme ve birlikte takım çalışmasının verdiği güçle ticaret hayatında başarı sağlanacanağından eminiz. Gelişen ve geliştikçe değişen dünyamızda ileri teknolojilere sahip olmak ve bu teknolojileri; Bilimde, kültürde,sanatta, üretimde ve eğitimde gibi pek çok alanda kullanabilme imkanı sağlayan devlet destekli teşviklerden yararlanmak, markalaşmak ve büyümeniz açısından büyük fayda sağlayacaktır. Önemli olan doğru insanlarla yola çıkıp, doğru yönlendirmelerle hayalinizi projelendirmek. İş yerinize uygun, ya da henüz plan halinde olan projelerinizi devlet teşviklerinden yararlanabilir proje boyutuna getirip sunmanız için AB ProTime candan tavır, tecrübeli ve ilgili uzmanlarla sizlerin yanında olmaya devam edecek.