Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından verilen destekler için firmamız tarafından özel danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı kırsal kalkınma hibeleri için firmamızdan destek alabilir ve başvuru anından itibaren iş planınızın yazımı ve belgenin onayına kadar geçecek sürede tüm çalışmalarınız firmamız bünyesinde takip edilir.

81 ilde uygulanmakta olan bu program için öngörülen toplam devlet katkısı bütçesi başvurular yapıldıktan sonra belirlenecektir. Kırsal kalkınma Avrupa birliği (ipard) destekleri dışında kalan 39 ile ise özellikli bir program statüsü getirilerek et ve süt hayvan yetiştiriciliğine yönelik büyükbaş-küçükbaş et yönlü kanatlı hayvancılık yetiştiriciliği amaçlı tesis ve teçhizat yatırımlarına yönelik % 50 hibe destekleri verilecektir. Program kapsamında öngörülen projeye esas hibe tutarları maksimum 1-3 milyon TL. arasında değişmektedir.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının açmış olduğu TARIMA DAYALI EKONOMİK YATIRIMLARIN DESTEKLENMESİ ve HAYVANCILIK YATIRIMLARININ DESTEKLENMESİ sayfalarımızdan görebilirsiniz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından sağlanan diğer destekleri Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Destekler sayfamızdan görebilirsiniz.