Bizi arayın! +90 (0850) 346 16 13|info@abprotime.com

Hakkımızda

Özel sektördeki yerli ve yabancı firmalarımızın, kamu tarafından sağlanan teşvikler, hibeler, muafiyetler, destekler, izinler vb. konularda yeterli, sağlıklı ve sürekli bir bilgi birikimine sahip olmadığından çeşitli kayıplar ve sorunlarla karşılaştıkları gözlemlenmiş ve AB ProTime danışmanlık olarak öncelikle ve özellikle bu eksikliğin giderilmesi için firmalarımızın teşvik, yatırım, ithalat, ihracat, hibe konularında bilgilendirilmesi ve buna uygun hizmet sunulması hedeflenmiştir.

Vizyonumuz

Halihazırda Şirketler, Girişimciler, STK ve Kamu Kurumlarına Avrupa Birliği Projeleri hazırlamada danışmanlık yapan firmamızın bu kurum ve kuruluşları faydalandırdığı fonlar; AB Gençlik Programları, AB Hayat Boyu Öğrenme Programı, Tarımsal Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu ve spesifik olarak belli dönemlerde sadece belli konularla ilgili açılan AB hibe çağrılarıdır.
Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Başbakanlık ve Büyükelçilik fonlarından kar amacı güden yatırımlara da izin veren projeler üretmeyi hedefleyen firmamız, bu konuda üzerine düşen vazifeleri üstlenebileceği ön çalışma ve hazırlıkları yapmaya devam etmektedir.

Kurumların ve Şirketlerin AB standartlarını yakalamalarını ve bu kapsamda izlemeleri gereken yol ve yöntemleri yurtdışı ortak kurum ve kuruluşların da destekleri ile sağlamayı hedefleyen firmamız bu bağlamda ulusal ve uluslararası bağlantılarını talep eden müşterileri ile paylaşmaktadır.

Uzun vadeli hedefleri arasına koyduğu Avrupa Birliği’ndeki gelişmeleri takip eden Yerel Yönetimler, STK’lar ve İşletmelerin sayısının artırılması için ekibini geliştiren ABPROTİME DANIŞMANLIK, Proje bazlı düşünmeyi öğreterek müşterilerinin proje fikri üretmesinin önündeki engeli kaldırmayı da amaçlamaktadır.

Türkiye’nin AB Üyeliği sürecinde ihtiyacı olan kalkınma hedeflerine paralel danışmanlık hizmetlerine kaliteden ödün vermeden devam eden firmamız Devletin kalkındırmayı hedeflediği kesimi amacına uygun şekilde kaliteli projelerle desteklemeyi sürdürecektir. Daha gelişmiş ve kalkınmış bir Türkiye için toplumun her kesimi ile çalışmaya hazırız.

AB ProTime

Odunluk Mah. Lefkoşe Cad. Mihraplı Plaza No:9 B Blok K: 5/33-35 – Nilüfer, Bursa

Tel.: +90 (0850) 346 16 13
Mob: +90 (532) 069 72 97
Fax: +90 (224) 222 01 32
Emaıl: info@protimeas.com

İzinler, Hibe kredileri, projeler ve destekler hakkında bilgilendirilmek istermisiniz?

BİLGİ İSTİYORUM!